LIFESTYLE

Vítejte na BeautyStories By Kris

1. 3. 2018

Vítám tě v mém světě kosmetických pohádek! Název mluví za vše – bude zde plno recenzí a článků o kosmetice.

Na blogu se můžete těšit na oblíbenou rubriku Baví&Nebaví, ale bude toho mnohem víc, protože s vámi chci sdílet to, co považuji na blozích, zejména těch o kosmetice, za nejdůležitější – osobní zkušenost a předání upřímné recenze. Nikdy jsem nebyla zastáncem přepisování tiskových materiálů a velebení produktů, dokud je nevyzkouším a neudělám si na ně názor. Myslím si, že to je hlavní úkol blogerek, předat reálnou osobní zkušenost. U mě nikdy nenajdete rozdíl v hodnocení u produktů, které mi byly zaslány, a které jsem si koupila sama, protože o tom to ani být nemá. Pokud mi něco nesedí, ráda vám řeknu, proč byste se produktu měly vyhnout, anebo jen zdůvodním, proč byl produkt špatný pro mě. Všechny recenze jsou vždy subjektivní, takže co nevyhovuje mě, může vyhovovat vám, jinými slovy, nikdy to neberte osobně, je to jen jakýsi možný návod, a navíc já ráda vyzkouším i to, co mi doporučíte vy (pokud na to budu mít)!


Něco o mě:

  • narodila jsem se 19. července 1986
  • pracovala jsem v několika PR agenturách a nyní se živím jako editorka/redaktorka na serveru www.zena-in.cz (3 roky)
  • mám tři sestry
  • řadím se do kategorie plus size holek (velikost XL), ale váha je u mě nestálá
  • miluji líčení a čas, který s ním trávím je pro mě radost a ne nutnost
  • nedokázala bych žít bez hudby – atmosféra koncertů je něco, čeho se nikdy dostatečně nenabažím
  • nejsem velký čtenář, ale zato miluju filmy

Chci, abychom diskutovaly a budu ráda i za vaše rady a podněty, co byste tu rády viděly a co vás naopak nebaví. Já se nemůžu dočkat vašich reakcí a to i těch negativních. Chci, aby se vám u mě líbilo!

Na Instagramu mě najdete  @xtinkav. Pokud by vás zajímala tahle přezdívka, která se mě drží už od základky, tak jde o inspiraci u Christiny Aguilery, která si zkráceně říká xtina. Jelikož jméno Kristina se mi vždy zdálo dlouhé, líbilo se mi zkrácení, jen jsem  si dodala Véčko, které odkazuje na mé příjmení Vodičková.

p.s.: Videa jsem nezavrhla a věřím, že se jich brzy dočkáte.

Kris

Only registered users can comment.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *