BEAUTY

Silně koncentrovaná kosmetická péče UNIQURE od SKEYNDOR

29. 9. 2018

Značku SKEYNDOR znám teprve chviličku a musím říct, že jsem této španělské profesionální kosmetice celkem propadla. Začátkem léta jsem od jejich českého zastoupení dostala balíček produktů, kde bylo i hodně vzorků, abych zjistila co mi sedí a zda vůbec. Popravdě jsem vše ještě nestihla vyzkoušet, takže recenzní článek přijde později. Ovšem jedna novinka, kterou jsem zkoušela přednostně, už je v prodeji a protože je to vážně pecka, zaslouží si ode mě samostatný článek.

Dnes vám ale chci představit jejich novinku, což jsou unikátní koncentráty, které jsou určené pro domácí péči. Tyto ampulky jsou na míru vaší pleti a lze je kombinovat s různými produktovými řadami pro umocnění jejich účinku. Samostatné ampulky nejsou náhradou klasické péče, ale jde o doplněk ke každodenní rutině. Řada UNIQCURE je inspirovaná lékařsko-estetickými ošetřeními, proto jsou přípravky vhodné i pro velmi náročnou pleť.

Jak nám bylo řečeno na tiskové konferenci k uvedení, tak některé ampulky mají i efekt okamžitého liftingu a jiné zase fungují jako botox na vrásky. Samozřejmě to není invazivní a dlouhodobé, ale efekt těchto ampulek je opravdu dotykově i pocitově znatelný. Nevyzkoušela jsem všechny, ale ty co už jsem na pleti měla, bych všemi deseti doporučila. Tak ale už k tomu představení!

INTENSIVE HYDRATING CONCENTRATE

Hloubkově hydratační koncentrát pro suchou nebo dehydratovanou pokožku bylo to první, co jsem od značky vyzkoušela. Pleti dodává opravdu intenzivní hydrataci, kterou na dotek poznáte hned po vstřebání do pokožky. Ampulku musíte vždy vypotřebovat najednou, a jelikož právě tato je velice tekutá, tak mi vystačila na pleti i na celý dekolt a ten hned vypadal hladší. Já jsem nanášela na noc, protože mi přijde, že v tu dobu pleť více natahuje živiny. Ovšem dá se používat i ráno a pak nanesete krém. V balení je ampulek sedm, což znamená, že jde o týdenní kúru, při které dosáhnete výraznějšího výsledku. Osobně jsem ampulky nenanášela každý den, ale postupně, když jsem viděla, že pleť potřebuje nabudit. I tak je efekt krásný.

INSTANT LIFTING CONCENTRATE

Tak tohle je malý zázrak, kterému na tiskovce říkali „Popelka“. Tady jde totiž o ampulku s okamžitým liftingovým efektem. Zpevnění pleti, obnova kontur a rychlé omlazení. Na tiskovce jsem dostala tip od zástupkyně značky Nurii, že mám použít koncentrát jako podkladovou bázi pod make-up a ten nanášet ještě v momentě, kdy je pleť mokrá a produkt se nevsákl, že mi líčení vydrží déle a liftingový efekt se znásobí. A měla pravdu! Byla to ted honička, nanést rychle make-up, když se všechny ampulky tak rychle vsakují do pokožky, ale podařilo se a v ten den jsem dostala tolik komplimentů na líčení! Tady opravdu vřele doporučuji a souhlasím, že efekt vypnutí pokožky je až neuvěřitelný. Škoda, že to není trvalý efekt, ale i ten krátkodobý udělá radost a musím vyzkoušet i na mamince, jestli to bude taky vidět.

RENEWAL PEELING CONCENTRATE

Napadlo by vás, že peeling může být tekutina a že se na pleť nanese a neomývá? Mě osobně tedy ne a tak jsem si z tiskovky odnesla dvě tyto ampulky na vyzkoušení. Peelingový koncentrát byl vyvinut pro unavenou pleť, pro zvláčnění hrubé pokožky, při problémech s rozšířenými póry a ke zmírnění stop po akné. Obsahuje 3 typy kyselin, které zajišťují vnější obnovení, hydrataci a rozjasnění. Roztok je na bázi vody a tak vám zase celá ampulka vystačí i na dekolt. I u této ampulky jsem nanášela na noc a i jen ta jedna ampulka mi krásně vyhladila pleť a pár fleků po akné (ano, stále se mi vrací) mělo hned světlejší barvu. Po druhé ampulce byl efekt ještě lepší a přišlo mi, že je pleť dokonale obroušená a nikde žádné hrbolky. Myslím, že lepší peeling pleti jsem nikdy nevyzkoušela a vzhledem k tomu, že 7 ampulí stojí jen 613 Kč, tak se chystám objednávat. Nádherný efekt.


Tváří značky pro ČR je Lenka Filipová

To je mnou ozkoušená trojice, která opravdu stojí za vyzkoušení! Každá pleť má ale jiné požadavky, takže pokud netoužíte po hydrataci, ale naopak řešíte jiný problém, je tu ještě dalších 5 druhů UNIQCURE.

  • BRIGHTENING GLOW CONCENTRATE – rozjasňující koncentrát pro unavenou pleť s jemnými skvrnami nebo známkami stárnutí, který obsahuje vysokou koncentraci vitamínu C
  • DARK-SPOT CORRECTING CONCENTRATE – pomocník pro pokožku s tmavými skvrnami, pro jejich zesvětlení a sjednocení pleti
  • SOS RECOVERING CONCENTRATE – pro pleť, která je citlivá, atopická nebo s kuperózou; také se doporučuje po estetických zákrocích jako jsou lasery, protože snižuje přecitlivělost pleti, zabraňuje podráždění a má v sobě složky, které zklidňují a jsou protizánětlivé
  • WRINKLE INHIBITING CONCENTRATE – tyto ampulky umí vyplnit vrásky zejména v okolí očí a čela, doporučuje se dokonce jako péče mezi jednotlivými botoxovými zákroky, nebo jako jejich náhrada, protože obsahuje pevňující peptidy „botulin“ a „zmijí jed“, které povolují napětí v mimických vráskách
  • REDENSIFYING FILLING CONCENTRATE – ˇurčený pro pleť, která ztratila svou pevnost; vyplňující ampule s 3D efektem jsou vhodné na svislé vrásky na krku, kolem nosu a rtů; omlazující a dodávající šťavnatosti a vitality

Něco o značce SKEYNDOR?

Jde o profesionální kosmetiku, která se pyšní svým vznikem již před 52 lety. Ve svém portfoliu má více než 20 produktových řad, které pokrývají každý aspek estetické péče o pokožku. Díky ttomu je značka jednou z vedoucích firem na současném trhu s profesionální kosmetikou. Používá se výhradně v kosmetických salonech a jen v nich si jde zakoupit jejich domácí péči. Seznam jejich salonů najdete na www.skeyndor.cz a také tam najdete odkaz na eshop, kde se dají koupit právě všechny zmíněné ampulky. Ceny jsou od 613 Kč až do 928 Kč, podle druhu ampule.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *