BEAUTY

Recenze: V boji proti celulitidě s Glov a Frei öl

5. 8. 2018

O celulitidě všechny víme, téměř každá ji máme v určité míře a taky už dávno nevěříme na zázračné produkty, které ji po krátkém používání odstraní. Osobně jsem zkusila před lety i rázovou vlnu a žádný výsledek jsem neviděla, takže v tuhle chvíli hlavně masíruju a mažu, což ji neodstraní, ale pokožka je hladší a i s ďolíčky vypadá líp.

Na testování jsem od Profiskin.cz dostala dva produkty na celulitidu a tím je olejíček Frei öl a masírovací rukavice Glov. Používala jsem je teď poctivě dva měsíce a docela jsem si na tuhle masáž zvykla.

Rukavice Glov skin smoothing  je lehce drsná a má pomoct s lepším prokrvením a uvolnění lymfy a zároveň třením pokožku vyhlazuje aniž by škrábala nebo dráždila. Dokonce jsem ji dvakrát použila skoro na celé tělo s mýdlem jako lehký peeling před použitím samoopalováku a vážně jsem neměla na těle jediný flíček. Rukavice stojí 297 Kč a měly byste ji používat jen tři měsíce, ovšem tuším, že tady to bude u každého velice individuální, protože já tu svoji opravdu po každém použití propláchnu mýdlem a zatím stále voní a funguje. Už jsem si ale tak zvykla na tuhle masáž ve sprše, že si nejspíš pořídím další. Každou nohu promasíruju cca čtyřiceti krouživými pohyby a vezmu i břicho. Celulitida nezmizí, ale ta hebkost vás nadchne.

Tvarující olej Frei öl má za úkol zmírnit celulitidu, omezit její vznik a zpevnit problematické partie. Je to výživný olej, který v sobě má extrakt ze semínek vlčího máku, což by právě mělo fungovat proti celulitidě, dále je tu bambucký a ovesný olej. Upřímně, žádné zázraky vážně nečekejte, je to péče a ta vám buď vyhovuje, nebo ne. Já osobně nemám ráda oleje, které zůstávají na povrchu pokožky, což Frei öl naštěstí nedělá. Tenhle olejíček příjemně voní, rychle se vstřebává a hladkou pokožku po něm máte. Ale moje celulitida nezmizela, to si nemyslete.

Pokud bych měla ovšem říct, zda si máte jeden z těchto produktů koupit, pak vás naženu ke koupi rukavice, která opravdu plní funkci a vyhlazuje, navíc je to prima trénink ve sprše. Co se týče Frei öl, tak do toho jděte, pokud radši používáte oleje oproti výživným krémům. Rychlé vstřebávání a žádná mastnota po vstřebání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *