BEAUTY

Recenze: Samoopalovací krém Minetan z Austrálie

28. 5. 2018

Někdy je nejlepší napsat recenzi hned a jelikož jsem prvně v životě bez fleků z opalovací pěny, nemůžu se nepodělit. Bez oranžových tónů a s opálením jako od moře předávám svoji zkušenost dál. 

MineTan je profesionální samoopalovací kosmetika původem z Austrálie, která jako první přichází na trh s revoluční technologií dokonalého opálení již za hodinu. Já jsem si na vyzkoušení vybrala MineTan Caramel Self Tan Foam, která podle popisu nabízela karamelově zlatavé opálení, jehož intenzitu si zvolíte vy samy podle toho, jak dlouho na sobě necháte pěnu působit.

Včera jsem o tom točila i na Instastories, kde jsem zprvu tvrdila, že si nechám samoopalovák na nohách (začínám vždy něčím, co dokážu zakrýt ve svých dlouhých šatech) jen jednu hodinu, abych nebyla flekatá. V návodu je totiž hodina na jemné opálení, dvě hodiny na výraznější opálení a tři hodiny by měly vytvořit právě to opálení jako od moře. Když jsem viděla, jak krásně a přirozeně barva tmavne, nechala jsem působit pěnu tři hodiny.

Poté jsem podle návodu skočila do sprchy a pouze teplou vodou nohy omyla. Asi hodinu potom jsem šla spát a ráno jsem vyfotila, jak se nohy nádherně zbarvily. Nijak jsem fotky neupravovala, takže i když nohy nejsou pěkný, spíš koukněte na barvu. Foto je v pořadí BEZ opálení, HNED po nanesení a druhý den RÁNO.

Na stránkách profiskin.cz jsem si přečetla, že v produktech Minetan v sobě obsahují extrakty z ovoce, oleje a další látky, které pokožku zároveň hydratují a větší obsah bronzovací složky zaručuje, že opálení by mělo vydržet déle. To se uvidí, ale hned dneska vyzkouším na zbytek těla.

Zásadní věc – vždy před aplikací skočte do sprchy a proveďte peeling míst, kde chcete produkt nanášet. Ničím jiným se nemažte a pěnu nanášejte krouživými pohyby tak, abyste viděli, že je barva celistvá všude.

Rukavice je základ a ta, co nabízí Minetan je asi zázračná. Měla jsem mnoho drahých samoopalováků a rukavice byla vždy stejná, taková tenká a neměla jsem moc kontrolu nad tím, kolik produktu se do ní vpíjí. Fialová sametová rukavice Minetan sice stojí 299 Kč, ale rozhodně bych bez ní do zkoušení značky nešla. Podle mé zkušenosti má zásadní podíl na úspěchu právě rukavice a jak dobře se s ní produkt roztírá a kontroluje jeho intenzita.

Za mě je to velký úspěch, že jsem si konečně porozuměla se samoopalovací pěnou a tohle léto konečně nebudu úplně bílá.

MineTan Caramel pro zlatavé opálení 200ml za 1 049 Kč

Sametová rukavice MineTan 299 Kč

Only registered users can comment.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *