BEAUTY

RECENZE: Fenty Beauty od Rihanny

14. 5. 2018

Odolat vyzkoušet každou novou značku, která se objeví na trhu mi jde jen občas a hlavně u značek, které jsou pro mě nedostupně drahé. Fenty Beauty je naštěstí cenově přijatelná značka, za což Rihannu chválím! Od první reklamy, kterou jsem u Riri na Instagramu zachytila, mi bylo jasný, že musím něco vyzkoušet a začala jsem nejprve leskem, který by měl slušet ženám po celém světě.

Není třeba chodit dlouho kolem horké kaše, Fenty Beauty mě baví a získalo si mě hned tím leskem na rty. Gloss Bomb stojí v přepočtu cca 500 Kč, což je vyšší cena, ale ten lesk je úžasnej. Nelepí, nádherně voní i chutná a tak akorát se leskne a třpytí. Barva je tak univerzální, že si nedokážu představit, že by někomu neslušel. Já mám ten svůj už od podzimu, používám ho denně a jsem cca v půlce. Vím už teď, že si rozhodně koupím další balení.

Další dva produkty jsem si koupila v Londýně v Harvey Nichols, kde mají nádhernou sekci Fenty Beauty. Vešly jsme dovnitř a první co jsem kamarádce řekla bylo „Fenty Beauty, tak to čau“ a rozeběhla jsem se do Rihanniny sekce. Všechny produkty jsem znala z recenzí, takže jsem byla ráda, že si mohu na vše sáhnout a vyzkoušet. Hned jsem se nechala ulovit jednou z úžasně vstřícných a nádherně namalovaných prodejkyň a nechala si od ní vybrat odstín make-upu a nanést mi ho na tvář. V momentě, kdy mi ho nanesla, mi bylo jasný, že bez něj neodejdu. Jeho cena je cca 800 Kč a v balení je 32 ml. Používám ho téměř denně od března a jsem v 1/3.  Make-up je středně krycí a polomatný. Pleť nádherně sjednotí a vypadá perfektně přirozeně. Ať už s pudrem, nebo bez něj, vydrží na pleti celý den. Můj odstín je 150, ale POZOR – Fenty má 40 odstínů, takže doporučuji kupovat jen s vyzkoušením, ty podtóny opravdu nelze trefit při objednání po netu. Tedy aspoň mě ne. Ovšem tajně doufám, že se Fenty objeví brzy i v ČR! Moje velké přání!

Druhým produktem z Londýna byl Stunna Lip paint, což je tekutá červená rtěnka, která by opět, jako Gloss bomb, měla odstínově slušet všem. Barva nádherná, rtěnka vydrží celý den, ale má jeden malý zádrhel – nikdy úplně neuschne, takže se umí mazat. Lehce se dotknete rtů a máte červenou všude, ovšem zůstává i na rtech. Vlastně nedokážu říct, jestli bych ji doporučila, ale zase nemůžu říct, že bych vás chtěla odradit. Červená je to nádherná a vypadá na rtech přímo božsky. Nezůstává nijak lepkavá, nevysušuje rty a neleze do vrásek, ovšem líbat se s ní nedoporučuji rozhodně!

Tahle rtěnka stojí cca 600 Kč a i to balení je krásný, ale chce to zkusit osobně a rozhodnout se. Znovu si ji nepořídím, ale věřím, že mi tohle balení vydrží dlouho a spolu s Kat Von D, to budou moje nejoblíbenější červené odstíny. Jedním tahem a namočením namalujete celé rty a možná i dvoje!

U stojanu jsem samozřejmě prolezla všechno, ale musím říct, že rozjasňovače sice krásné, ale nepřišlo mi, že je musím mít. Stejně tak to bylo i s klasickýma rtěnkama, které byly sice moc příjemné a krémové, ale neměla jsem pocit, že bych za ně měla dát ty peníze. Ovšem v tuhle chvíli mám rozhodnuto, že potřebuji Body Lava v odstínu „Who needs clothes?“, protože třpytivé tělo je v létě nutnost a já se beze tohohle produktu neobejdu. A jen co se na Harvey Nichols stránkách objeví i nová kolekce „Beach please“, kterou používá Riri ve videu pro Vogue, tak přidám i lesk a barevný rozjasňovač/stín na oči.

 

A co vy? Láká vás tahle značka, nebo vás nechává naprosto chladnou?

Only registered users can comment.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *