BEAUTY

Nejoblíbenější umělé řasy – Royal Lashes

29. 11. 2018

Ač nenosím nalepovací řasy moc často, tak mám celkem jasno v tom, jaké typy si vybírat. Absolutně si nezvládám nalepit řasy, které mají ten tenoučký a měkký pásek, na kterém jsou řasy připevněné, jednoduše mi to přijde složité. Naopak výrazně jednodušeji se mi nalepují řasy s tlustým páskem, které vytvářejí výraznější linku na očích a jsou nápadnější. A přesně takové jsou Royal Lashes, jež mám doma už ve třech různých variantách. 

  • Royal lashes se dají při správném používání a čištění použít klidně i 25x. Já měla všechny jen třikrát na sobě a jsou stále jako nové. Přeci jen, nenosím je denně, ale jen když mám chuť opravdu flirtovně zamrkat dlouhýma řasama.
  • RL jsou řasy typu Mink, neboli norkové řasy, ale jde o syntetickou napodobeninu zvířecích řas. Žádná zvířátka si na oči nelepíte a ani testování na nich neprobíhá.
  • Řasy nejsou lehké, jako ty na tenkém pásku, ale pořád jsou krásně lehké, oproti třeba Huda lashes, s kterými mi těžknou víčka.
  • Základní výběr jsou čtvery řasy a dál jsou k dispozici různé limitované edice, které si pojmenovávají samy slečny, se kterými značka spolupracuje. V tuhle chvíli je to třeba typ Lolotabella od české Barbie girl.
  • Na stránkách si můžete k řasám dokoupit lepidlo, pinzety, ale i další doplňky pro lepení řas metodou řasa na řasu. Podívejte se na www.royallashesbrows.eu

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *