BEAUTY

Hydratační masky rychle a kdekoliv za pár korun!

9. 4. 2018

Zvyknout si na masky na obličej mi trvalo celkem dlouho a přiznávám se, že až po třicítce se staly součástí mé pravidelné péče o pleť. Vlastně od doby, kdy jsem konečně dostala odpovědi od různých dermatoložek, že musím hlavně hydratovat, aby se mi nemastila pleť a nevytvářelo se tak víc pupínků. A co mě hodně nadchlo? Jednorázové hydratační textilní masky od Garnier.

Co je podle mě jejich výhoda? Možnost koupi cestou domů v drogerii a cena 60 Kč. Tuhle masku jsem si prvně vyzkoušela loni v květnu v Londýně. I po krátkém čase v letadle mám pleť podrážděnou a z toho suchého vzduchu cítím, jak je napnutá. První kroky tedy většinou vedou do drogerie, kde jsem narazila i na Aqua Bomb na dehydratovanou pleť. Cena dobrá, značka lety ozkoušená, takže proč ne. A výsledek? Pleť dostala svoji porci hydratace a mě se neopupínkoval do dalšího rána celý obličej.

Do ČR tyhle masky přišly na konci léta a od té doby mám doma alespoň jednu ze tří nabízených. Upřímně v nich nevidím tak velký rozdíl, protože všechny mají za úkol rychlou hydrataci. Aqua bomb u mě ovšem stále vede a doporučuji všem, kteří chtějí rychle fungující masku a nečekají, že je za 15 minut omladí o 15 let. Zázraky neumí, ale příjemný pocit a hladkou pleť umí!

A ještě něco málo o složení všech tří masek a jejich oficiální zařazení:

MODRÁ Moisture+Aqua bomb s obsahem granátového jablka, kyselinou hyaluronovou a hydratačního séra pro DEHYDRATOVANOU pleť.

ZELENÁ Moisture+Freshness s obsahem zeleného čaje, kyseliny hyaluronové a hydratačního séra pro NORMÁLNÍ a KOMBINOVANOU pleť

RŮŽOVÁ Moisture+Comfort s obsahem heřmánku, kyseliny hyaluronové a hydratačního séra pro SUCHOU a CITLIVOU pleť.

A podle návodů stačí jedna maska týdně, což je i můj interval. Masku si dávám buď v sobotu, nebo v neděli, a to v rámci svého víkendového relaxačního módu.

Only registered users can comment.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *