LIFESTYLE

Bělení zubů s My White Secret – BEZ PEROXIDU!

16. 8. 2018

Neodolala jsem nabídce testování bělících pásek od My White Secret, které jsou vhodné i pro citlivé zuby, protože neobsahují peroxid. Na čtrnáct dní jsem si tak odpustila všechny barvící nápoje včetně kávy, což je pro mě téměř smrtelné! Ovšem za zkušenost jsem ráda, i když vás asi úplně nepotěším, o několik odstínů se zuby vážně nevybělily.

Nemyslím si, že bych měla nějak výrazně žluté zuby, ale rozhodně nejsou bílé a ani ty šílené nepřirozeně bílé jako mají někteří lidé s fazetami. A i když jsem už kolikrát přemýšlela, že si dám zuby vybělit, bála jsem se upozornění o citlivosti, protože už tak mám zuby dost citlivé. Proč tedy nezkusit něco, co tyhle drastické účinky nemá.

Oficiální popisek 14 denní kúry, kterou jsem testovala:

Bělící pásky jsou šetrné k zubní sklovině, protože neobsahují peroxid. Díky tomu jsou také vhodné pro velmi citlivé zuby. Složení je bezpečné a přitom efektivní při bělení a odstraňování skvrn na zubní sklovině. Balení obsahuje 14 párů pásků, které stačí v pohodlí domova aplikovat na zuby každý den na přibližně 30 minut. Nejlépe po čištění zubů – třeba před spaním. Bělící pásky jsou vhodné pro vegany a nejsou testovány na zvířatech. Není vhodné pro těhotné ženy a děti do 12ti let. Nepoužívejte, pokud máte poranění v ústní dutině.

Složení: Glycerin, aqua, cellulose gum, edta, sodium chlorite, citric acid, d,l-menthol

Moje zkušenost: 

S bělícími páskami to byla moje první zkušenost, takže jsem měla i strach, jestli budou na zubech držet. Vždy jsem si vyčistila zuby, osušila je (co to šlo) a nalepila pásku tak, aby zasahovala až přes hranu zubů dovnitř. Horní zuby se mi lepily lépe, spodní jsem měla kolikrát pěkně nakřivo. Většinou jsem si pak s páskami lehla na postel a koukala na dvě až tři videa na Youtube. Musela jsem ležet na zádech, protože jakmile jsem se otočila, většinou jsem se nevyhnula slintání a musela zachraňovat kapesníčky. Hlavně jsem se bála, abych tím neodlepila pásky, ale ty držely krásně.

Prvních pár dní jsem měla pocit, že mi zuby trnou po prvních deseti minutách a i po sundání. Ale tenhle pocit pomalu odešel a nezpozorovala jsem, že bych měla zuby citlivější. Na konci kúry jsem porovnávala jestli mám opravdu bělejší úsměv a přišlo mi, že o nějaký kousek ano, ale hlavně byly zuby takové zářivější a čistější než předtím. Tuším, že kdybych si koupila sadu na 4 týdny, bude ten výsledek mnohem viditelnější. I tak za mě úspěch a pokud vám můžu poradit, jděte do té delší kúry, bude to větší jistota.

V tuhle chvíli pomalu testuji ještě další produkt této značky a to jsou pytlíčky s kokosovým olejem a aktivním uhlím. Už jsem jednou tyhle kloktací pytlíčky s kokosovým olejem měla, ale od jiné značky, kterou tehdy propagovaly dvě Angličanky na Instagramu. Ten koncept mě baví a mám dojem, že mi pokaždé o něco víc dočistí zuby a pokud se vám usazuje zubní kámen (mně za spodními zuby) tak tohle hodně pomáhá, zuby jsou pak neskutečně hladký.

Na webu www.mywhitesecret.cz najdete všechny ceny a dodatečné info, které vám ode mě může chybět. Já byla spokojená, příště bych dala 4 týdenní pásky a kokosová kloktadla rozhodně doporučuji už teď. Ta mě hodně baví.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *