BEAUTY

5 TOP vlasových produktů roku 2018

3. 1. 2019

Zdravím vás v novém roce! Prosinec jsem strávila s vosími hnízdy, takže až nyní přicházím s beauty články o nejoblíbenější kosmetice za uplynulý rok. Rozhodla jsem se rozdělit své top produkty do několika článků a začneme vlasy. Bez jakých pěti produktů se moje odbarvované vlasy neobešly?

 Beach Babe Sea Salt Spray, Lee Stafford

Jak jste si jistě všimli na mém Instagramu, čím dál častěji nechávám své vlasy vlnité. Je to jejich přirozenost, která se ukázala až kolem třicítky a já to nejdřív nevítala moc nadšeně, ale zvykám si. Pomáhá tomu i mé okolí, které tvrdí, že ty neposedné vlnky více vyjadřují moji osobnost, která je tak trochu rozvrkočená. Velkou výhodu navíc spatřuji ve faktu, že kudrny jsou po ránu mnohem rychlejší na úpravu, protože mi stačí jen tenhle sprej. Zkoušela jsem velké množství sprejů s mořskou solí i od jiných značek a psala o tom i článek (ZDE), ale žádný jiný mi tak nesedí. Vlasy neslepuje, zůstávají měkké a krásně voní. Tenhle sprej obsahuje navíc slunečnicový olej, což bude hlavní rozdíl oproti těm ostatním, které mi sice vlny taky udělají pěkné, ale mám pak pocit, že se mi vlasy zlomí, když do nich sáhnu. Beach Babe vmačkávám do vlhkých vlasů a nejčastěji nechávám proschnout bez fénu, pokud tedy nespěchám.

Hair Growth Treatment, Lee Stafford

Tuhle masku už používám dva roky a vidím, jak se vlasy lepší a lepší. Ano, je pravda, že už delší dobu neměním barvu vlasů, ale i tak vidím, že s maskou na vlasy, které nikdy nedorostou, už se pomalu blížím své oblíbené délce. Pokud chcete, aby vám rostly zdravější vlasy a o trošku rychlejí, tak tuhle masku zkuste. Používám ji jednou až dvakrát týdně ke kořínkům vlasů a miluju jak voní. Parfemace produktů od Leeho je pro mě nejhezčí a nejpříjemnější.

Coco Loco Coconut Spritz, Lee Stafford

Do třetice Lee! Ono to tak trochu souvisí i s tím, že v Anglii je v Boots téměř vždy akce na tuhle značku „Kup tři produkty a zaplať jen dva“. Postupně tak zkouším produkt za produktem a v koupelně mám víceméně většinu vlasových produktů od něj. Pokud milujete kokos, tak Coco Loco kolekci musíte mít. Já si zamilovala tento hydratační lehce olejový sprej, který si ráda stříkám do vlasů během dne, když je mám vlnité. I když nemám pocit, že jsou vysušené, ráda jim dodávám lesk a tu úžasnou vůni. Mám zálusk i na jeho čokoládovou verzi, ale když ten kokos je tak omamný. Není to čistý olej, ale trochu ho tam je, takže rozhodně nestříkejte přímo do pěšinek, ale hlavně do délky a konečků.

Fructis Goodbye Damage, Garnier

Za loňský rok jsem zkoušela tolik různých řad od mnoha značek, ale k téhle obyčejné řadě od Garnier jsem se vrátila už třikrát. Zamilovala jsem si vůni téhle řady a taky to, jak mám po kondicionéru z téhle řady naprosto nádherně hladké a lesklé vlasy. Sedí mi kombinace šamponu, kondicionéru a docela ráda občas do konečků vlasů (když je nechávám rovné) dávám sérum na roztřepené konečky. S mými vlasy umí tahle řada divy, ale pokud nemáte vlasy tak poškozené věčným odbarvováním, tuším, že by pro vás mohla být až moc těžká a vlasy mastit. Odbarveným blondýnám říkám – zkuste to!

Huile de mangue spray, Klorane

Kromě kokosové vůně, mám také ráda vůni manga, proto mám doma tento Klorane sprej. Narozdíl od kokosového od Leeho je tento víc olejový, takže to chce opatrně a jen do délek a troufnu si ho dát jen při prvotní úpravě vlasů. Napomáhá aby se vlasy leskly, byly příjemné na dotek a taky nádherně voněly.

A jaký je váš oblíbený produkt na styling vlasů?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *