BEAUTY

5 TOP produktů v péči o tělo za rok 2018

3. 2. 2019

Než se dostanu k nejobsáhlejšímu tématu, kterým bude bezpochyby make-up, tak se podíváme na pár produktů na tělo – toho bude opravdu nejméně.

Sprchové pěny Rituals

Jestli mi něco nesmí chybět ve sprše, pak jsou to tyhle voňavé pěny na mytí. Nejraději mám Sakuru, hned v závěsu je Karma a Happy Buddha. Tyhle pěny krásně vyživují pokožku a mám po nich menší potřebu se mazat krémem, což mě stále děsně nebaví.

Creme de Corps Soy Milk & Honey Whipped Body Butter, Kiehl´s

Když už se mažu (a že na tohle hodně zapomínám, dokud nemám fakt šupinky na nohách) tak používám jen dva krémy! Prvním z nich je právě tenhle fenomenální a hodně výživný krém od Kiehl´s. Jeho strukturu je hodně hutná, vstřebává se rychle, ale hlavní je, že je po něm pokožka fakt hladká a příjemná vyživená na dotek po celý den. Víceméně není potřeba se mazat víc, než jednou denně a to je pro mě tak akorát.

 Karma Shimmer Body Cream, Rituals

Druhým krémem, kterým jsem schopna se mazat, je právě tenhle lehce třpytivý od Rituals. Jedno balení mi vydrže půl roku a používám ho hlavně jaro-léto, jednoduše když je hezky a teplo. Tenhle krém je výživný, ale ne tolik jako Kiehl´s,  s kterým se v létě potím, jak je těžký. Karma nádherně voní a ten jemný třpyt, musíte vyzkoušet. Ono stačí zajít do Rituals a očichat, jaká řada vám sedne nejvíc a zaručuju, že u ní zůstanete, protože jejich produkty jsou skvělý. A jejich dárkový balení jsou nádherný dárek.

Borotalco Active Citrus and Lime Fresh Deodorant

Člověk pořád hledá ten nejlepší deodorant, který nezradí a bude fungovat nejen první lahvičku, ale i tu další a další. Po dlouhém hledání jsem ukotvila u tohohle žlutého Borotalca, které u mě funguje celý měsíc a to v jakékoliv situaci. Mám doma cca osmé balení a další dvě v zásobě, protože mi jednoduše funguje, to je důležitý.
Minetan Caramel
Za loňský rok jsem objevila poprvé v životě samoopalovací pěnu, která mi opravdu ani jednou neudělala jediný flek. Používala jsem ji skoro celé léto a pak i na podzim několikrát jen na nohy a i letos si pořídím jedno balení. S opálením to nepřeháním, ale zrovna tady u Caramelu je jednoduché ovládnout intenzitu a hlavně vypadá přirozeně. Kdyžtak TADY najdete celou moji recenzi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *